Örömmel jelenthetjük be, hogy megnyílt a Diablo Hungary TeamSpeak 3 -as Szervere! Cím: ts.diablohungary.hu
TeamSpeak Tutorial
Akinek új lenne annak pár lépésben bemutatnánk, hogy mire is való ez a kis egyszerű program, és hogy hogyan kell telepíteni, illetve csatlakozni.
A TeamSpeak -et innen lehet letölteni. Ahogy láthatjuk, több féle verzió van - válasszuk ki a nekünk megfelelőt. Ezután telepítsük. Ha ez is megvan - nyomjunk rá a Connections fülre, majd a Connect -re.
Ezt követően megnyílik egy kis ablak.
Itt írjuk be a Server Adress helyére a ts.diablohungary.hu címet - majd a Nicknevünket és Connect! - már fent is vagyunk a szerveren!
Szoba Igénylés
A Diablo 3 játékosoknak lehetőségük van, teljesen ingyen jelszóval védett szobát igényelni. Az igénylés módja a következő. Az alábbi - info@diablohungary.hu email címre írhattok üzenetet a szobaigényléssel kapcsoltban. Az igénylést a következőképpen írjátok meg.
Például:
Szoba neve: DiabloHungary
Alszobák (max 5): Party #1, Party #2, AFK, Csevegő
Jelszó: nemmondommeg
Elérhetőség: (diablohungary felhasználónév)
Ezt követően 24 órán belül készen is lesz és már át is veheted. Amíg nincs készen, nyugodtan igénybe veheted az egyik publikus szobát, amit kérésre ugyan csak jelszavazunk.
A TeamSpeak -el kapcsolatban ebben a témában kérdezhettek!