2016. január 27-ei hotfixek érkeztek, amelyeket a tovább után olvashattok.
Ismerd meg a Greyhollow Island történetét, amely a 2.4 -es patchel vált elérhetővé.
2 új, a Diablo szériából jól ismert karakter is bekerül a Heroes of the Storm hősei közé.
Tegnap este (jan. 20) egy kisebb 2.4-es hotfix került be a játékba, a Blizzard orvosolta a bejelentkezésnél felmerülő problémákat, a konzolos verziókban érezhető laggok és egyéb kellemetlenségek megszüntetésén pedig gőzerőkkel dolgoznak.
A 2.4-es patch már elérhető Playstation 4 és Xbox One konzolokon is. -és már nálunk is, magyar fordításban.
Szeretnénk egy kis közvélemény-kutatást készíteni, amiben felmérjük, hogy mennyire lennétek vevők egy diablos találkozóra. Szavazz a hírben!
Tegnap érkezett meg a 2.4 -es patch az amerikai szerverre, és most érkezett az EU -ra. A tovább után a 2.4 patch notes magyar fordítását találjátok.
Megérkezett a 2.4 -es patch az amerikai szerverre! Alább nézhetitek meg az ehhez kapcsolódó videót, illetve az angol patch note teljes tartalmát, amely hamarosan fordításra kerül, itt a DiabloHungary -n.
A következő cikkünkben összefoglaltuk, hogy milyen változásokra is lehet számítani a 2.4 -es patch érkeztével.
Január 11 -én bezárnak a PTR szerverek, mivel érkezik a 2.4 -es patch. A patch előreláthatólag 12 -én érkezik az US szerverre és 13 -án az EU -ba.
19 éves a Diablo! 1996. dec. 31 -én jelent meg Észak-Amerikában! (Az eu -s megjelenés csak 1997. november 2 -án történt meg)